Menu
2022-09-09

12 Apostołów - mamy ziemię pod dom

Miałam ambitne plany, obiecałam sobie i innym, że napiszę tekst na wczoraj... bowiem właśnie 8 września przypadał Światowy Dzień Alfabetyzacji. Temat bardzo mi bliski, zarówno ze względu na zawód, który wykonuje od 29 lat, ale przede wszystkim temat bardzo dla mnie ważny i żywy że względu na Afrykę.

No cóż – nie napisałam. Dobrze, że chociaż Robert Władysław Bauer przygotował krótki materiał – ważne bowiem żeby takie daty nie umykały... (Uwaga! dwa ostatnie zdjęcia ilustrujące post mogą być trudne w odbiorze).

Dziś jednak śpieszę do Was z bardzo ważnymi wiadomościami – udało się i w całym tym nieszczęściu jakie dotknęło rodzinę Jumy i Halimy pojawiło się światło nadziei. Dzięki ludziom dobrej woli tam w Kenii – mamy bezpieczną ziemię, na której rodzina mieszka już od kilku dni. Warunki są nieludzkie, straszne – najważniejsze jednak, że mają spokój, nie są nękani i zastraszani. Dzięki ludziom dobrej woli tu w Polsce i w Szwajcarii :) mamy środki, aby już od jutra zacząć budowę domu..., zacząć odbudowę ludzkiej godności i nadziei. Wierzymy głęboko, że uda nam się jak najszybciej przeprowadzić tę szczególnie ważną dla nas budowę – to wszystko, co się wydarzyło i dzieje nadal dowodzi, że nic się nie zdarza bez przyczyny...

A jeśli Ty również chcesz mieć swój udział w przywracaniu godności wiary i nadziei tej dwunastce niezwykłych dzieciaków zapraszamy i bardzo dziękujemy:

Credit Agricole Bank SA:

14 1940 1076 3181 2445 0000 0000 – numer dla płatnościach w PLN

58 1940 1076 3214 0015 0000 0000 – numer dla płatnościach w EUR

AGRIPLPR – kod SWIFT / BIC (potrzebny przy płatnościach spoza terytorium Polski)

Zdjęcia w tym poście zostały udostępnione za zgodą tej Rodziny.

Zrzutkę utworzono 17.04.2021 r.

Tutaj istnieje możliwość skomentowania tej wiadomości na portalu społeczniościowym Facebook.

Partnerzy